Bizi Arayın +90 548 884 00 10

Telefon Cevaplama

Sekreter ve asistanınız hazır,
firmanıza özel KIBRIS telefon numarasına gelen aramalarınız
Türkçe ve yabancı dilde firmanız adıyla karşılanır.

scroll down arrow

KIBRIS Ofisim Hizmetleri

Yeni bir iş kurmak, işinizi büyütmek ya da şube açmak istediğinizde ilk akla gelen bir ofis kiralamaktır. Ancak kiralama aşamasında emlak komisyonu ve depozito ödemek, ofisi ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenlemek, tefrişatını yapmak, teknik alt yapısını yeterli hale getirmek oldukça yüksek maliyetler gerektirir. Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarımızdan birini tercih ederek bu maliyetlere ihtiyaç duymadan ofisinize sahip olabilirsiniz.

Bu paket üyeliği ile tek bir kira bedeli karşılığında; verimli çalışmak deyince aklınıza gelen tüm kurulum, donanıma ve hizmetlere sahip bir ofis ortamına, profesyonel bir operasyon ekibine ve prestijli bir iş adresine sahip olabilirsiniz. Modern teknolojiyle donatılmış fonksiyonel çalışma alanlarında işlerinizi kesintisiz ve efektif bir şekilde yürütebilirsiniz.

Aylık
£275
Standart Paket
Aylık
£350
Full Paket
3 Saat
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
3 Saat
Opsiyonel
Yasal Şirket Adresi
Posta / Kargo Takibi
Sekreterlik Hizmetleri
Telefon Numarası Tahsisi
Toplantı Odası Kullanımı
Altyapı Kurulumu
Mobilya
Çay & Kahve Servisi
Temizlik

Serbest çalışanlar, yeni şirket kuranlar ve uzaktan çalışanlar, kısacası mümkün olan en düşük maliyetle şirket kurmak ve işletmek isteyenler yasal tebligat adresi olarak gösterebilir. Adrese kayıtlı olan şirketinize gelen posta ve kargoların takibi yapılır.

Aylık
£60
3 Aylık
£180
6 Aylık
£360
12 Aylık
£660
Yasal Şirket Adresi
Posta / Kargo Takibi
Kargo Gönderimi

Gereksiniminiz ister gayri resmi bir iş toplantısı düzenlemek olsun, isterseniz çok önemli kurumsal görüşmeler, müşteri toplantıları veya daha büyük sunumlar için bir konferans alanına ihtiyaç duyuyor olun, gereksinimlerinizi karşılayacak bir toplantı alanımız mutlaka bulunmaktadır.

Toplantı Odaları
£15
TEKLİF AL
Yönetim Kurulu Odaları
£18
TEKLİF AL
Özel Ofisler
£12
TEKLİF AL
6 Kişi
10 Kişi
3 Kişi
Esnek Planlama
Ücretsiz WI-FI
Sunum Ekipmanları
Profesyonel Ekip
İçecek & Yiyecek Servisi
Kapasite

Ticari hayata adım atmak isteyen bir girişimciyseniz öncelikle şirket kurup tüzel bir kimlik edinmeniz gerekir. Şirket kurmak için farklı prosedürleri tamamlamanız şarttır. Bu prosedürlerden en önemlisi şirket merkezi olarak yasal adres sahibi olmak ve bu adresi beyan etmektir. Günümüzde, birçok şirketin ticari işlerini yürütmesi için ofislere ihtiyacı olmaz. Bu noktada imdadınıza sanal ofisler koşar.

Kullanımsız
£120
Kullanımlı
£150
Opsiyonel
Opsiyonel
Yasal Şirket Adresi
Sekreterlik Hizmetleri
Posta / Kargo Takibi
Telefon Numarası Tahsisi
Toplantı Odası Kullanımı
Çay & Kahve Servisi

Sekreter kullanımı, kurumsal şirketlerin müşterilerine ve çözüm ortaklarına karşı prestijli bir intiba oluşturmaları açısından son derece önemlidir. Profesyonelliğinizi ve güvenilirliğinizi ilk andan itibaren vurgulamanıza yardımcı olan sekreter kullanımı, aynı zamanda çalışmalarınızı organize etmenizi de kolaylaştırır. Fiziksel olarak bir ofisi bulunmayan ya da sekreter istihdam etmek için yeterli bütçesi bulunmayan şirketler ise sekreterlik hizmetinden yararlanabilir.

Aylık
£60
3 Aylık
£165
6 Aylık
£300
12 Aylık
£540
Sekreter ve Asistan Hizmeti
Telefon Aktarma
Sesli Mesaj
Arama Raporu

Hizmetlerimiz

link arrow

Sanal Ofis Hizmeti

Kıbrıs’taki sanal ofis hizmetimiz, büyümek ve müşterilerini ve ortaklarını etkilemek isteyen işletmeler için idealdir.
link arrow

İş Adresi

Posta/ Kargo Takip hizmetimiz, postaları veya kargoları Kıbrıs içerisine veya yurtdışında herhangi bir yerde belirtilen adresinize yönlendirmenize olanak tanır.
link arrow

TELEFON CEVAPLAMA

Sekreterlik Hizmetleri - ( Firma ismi ile çağrı karşılama ve aktarma hizmetleri)
link arrow

Toplantı Odaları

Uygun fiyatlı bir toplantı odasına mı ihtiyacınız var? İşletmeniz için harika bir çözümümüz var. Wi-Fi ve kablolu İnternet çözümleri ile kiralık yüksek kaliteli modern toplantı odası alanı. Toplantı odalarımız, Kıbrıs’ın kalbindeki eksiksiz sanal ofis çözümünün bir parçasını oluşturur. Tüm toplantı odaları tamamen klimalıdır ve sunum tahtalarına sahiptir. Rezervasyon oluşturup toplantı odalarımızı deneyebilirsiniz.

3 adımda kullanmaya başlayın

Step 1

Teklif Alın

Step 2

Teklifi Onaylayın

Step 3

Kullanmaya Başlayın

Servislerimiz

Prestigious London address

Kargo Gönderimi

Postanızı talimatınıza uygun olarak sizin belirlediğiniz gün içinde gönderebiliriz.
Registered

Kargo Kabulü

Tüm paketleri sizin adınıza kabul edebiliriz, daha büyük ürünler için önceden bildirime ihtiyacımız var. Standart boyutun üzerindeki ürünler, önceden haber verilmeksizin kabul edilmeyecektir.
voicemail

Sınırsız Telefon Mesajı

Standart planlarımız ile sınırsız mesaj alma hakkınız vardır, bu nedenle ne kadar çağrı alırsanız alın, ek mesajlar için ücret ödemezsiniz.
email

Arama Yönlendirme

Aramaların yanıtlanmasını ve ardından seçtiğiniz bir numaraya canlı olarak iletilmesini seçebilirsiniz; müsaitseniz arama sorunsuz bir şekilde size aktarılır veya müsait değilseniz sizin adınıza bir mesaj alırız.
email

Sınırsız Çağrı

Seçili paketlerle sınırsız sayıda çağrı alın ve bu tutar için ücret ödemezsiniz.
email

Arama başına ücret yok

Arama başına ücret almıyoruz, tüm aramalar sınırsız planlarımıza dahildir. Bu, artan hacimler için hiçbir gizli ücret olmadığı anlamına gelir.
email

Şirket Adınızla Cevaplanan Aramalar

Tüm arayanları seçtiğiniz adla, kişiselleştirilmiş bir karşılama ile yanıtlıyor ve selamlıyoruz.
email

Kurulum Ücreti Yok

Hizmetlerimiz için herhangi bir kurulum ücreti talep etmiyoruz.
email

Gizli ve Güvenli

Hizmetimiz gizli ve güvenlidir.
email

Anında Aktivasyon

Çevrimiçi ödeme yapar yapmaz hizmeti hemen kullanmaya başlayın.
email

Güvenilir Deneyimli Ekip

Ekibimiz son derece deneyimli ve verimlidir ve yüksek düzeyde hizmet sunma konusundaki güvenilirliğimize güvenebilirsiniz.
email

Kıbrıs İş Adresi

Kıbrıs’ın başkentinde yer alan prestijli yasal iş adresi fırsatlarından yararlanın.

Toplantı Odaları

Uygun fiyatlı bir toplantı odasına mı ihtiyacınız var? İşletmeniz için harika bir çözümümüz var.

Wi-Fi ve kablolu İnternet çözümleri ile kiralık yüksek kaliteli modern toplantı odası alanı. Toplantı odalarımız, Kıbrıs’ın kalbindeki eksiksiz sanal ofis çözümünün bir parçasını oluşturur. Tüm toplantı odaları tamamen klimalıdır ve sunum tahtalarına sahiptir. Rezervasyon oluşturup toplantı odalarımızı deneyebilirsiniz.